3 sierpnia 2021
Masaż erotyczny 31 grudnia 2020 0

ZAPAL MOJĄ ŚWIECĘ: UŻYWAJĄC ŚWIECY DO MASAŻU W ŁÓŻKU

Zapalona świeca w sypialni jest przydatna do tworzenia seksownego i dramatycznego nastroju do uzyskania go na. Ale czy wiesz również, że świeca do masażu może być najlepszą seks-zabawką, o jakiej nigdy nie myślałeś?

Zbliżając się do Chanuki, wejdź w świąteczny nastrój nie tylko poprzez zapalenie Menory, ale także rozświetlenie swojej sypialni bawiąc się zmysłowym masażem i trochę "zabawy świecami".

 
JAK UŻYWAĆ ŚWIECY DO MASAŻU

Świece do masażu są specjalnie wykonane z olejków bezpiecznych dla skóry, dzięki czemu spalają się w niższej temperaturze niż zwykłe świece (co może spowodować ich uszkodzenie). Świece do masażu są potrójnym zagrożeniem, służąc jako..: 

-Nastrojowe oświetlenie

-Olej masażowy

-Seksowne uwodzenie ogniem i gorącem

Zapal świecę i pozwól jej się spalić na kilka minut, aby podgrzać wosk. Następnie zdmuchnij ją i pozwól ostygnąć olejowi. Upewnij się, że nie położyłeś świecy na łóżku, ponieważ może się przewrócić i zrobić tłusty bałagan. Połóż ją na stoliku nocnym lub gdzieś w pobliżu łóżka.

Świetnym sposobem na stworzenie tajemnicy z partnerem jest rozpoczęcie od zaciemnionego pokoju. Zapal inne świece i zacznij uwodzenie od zaproszenia partnera do leżenia na łóżku na masaż.

Można nawet podnieść uwodzenie i "niebezpieczeństwo" poprzez zasłonięcie ich i doprowadzenie do łóżka. Wykorzystaj dźwięki i zapachy do jakiejś zabawy doznaniowej. Pozwól im usłyszeć, jak zapalasz świecę, a następnie zdmuchnij ją. Zbuduj napięcie w oczekiwaniu na ostygnięcie wosku świecy.

Pozwól im poczuć zapach świecy zaraz po jej zdmuchnięciu, ostrożnie przynosząc chłodzącą świecę przed nosem partnera, a następnie połóż ją na pobliskim stole lub krześle. Niektóre z bardziej romantycznych zapachów to wanilia, lawenda, róża i wiciokrzew.

Lekko skropić olejkiem do masażu pleców partnera, a następnie wcierać go rękami. Wrzuć trochę brudnej gadki, a twój partner na pewno oszaleje!

UŻYWAJ ŚWIECY PODCZAS GRY WSTĘPNEJ

Kiedy już nastawisz nastrój na światło świecy i przygotujesz swoją świecę do użycia jako olejek do masażu, nadszedł czas na zmysłową zabawę i masaż!

Nie musisz być profesjonalnym masażystą, aby dać wspaniały masaż w grze wstępnej! Wykorzystaj ten czas, aby naprawdę poznać ciało swojego partnera i skupić się na jego (i Twojej) przyjemności.

Zacznij powoli i nie spiesz się.
Istnieje wiele obszarów ciała, które podczas masażu mogą wzmacniać pobudzenie. Proponuję zacząć od dolnej części pleców, tuż nad talią, która jest w pobliżu nerek. Akupunktuuryści uważają, że nerki, znajdujące się wzdłuż dolnej części pleców, tuż nad talią, są źródłem energii seksualnej. Pocieraj delikatnie w kółko i sprawdź, jak się czuje twój partner. Informacja zwrotna jest ważna.

Możesz pracować na dolnych partiach ciała, a następnie cofać się. Ten masaż może być końcowym celem nocy lub może być wspaniałą rozgrzewką do jakiegoś parnego gorącego seksu!

PORA NA ODROBINĘ SEKSU...

Jeśli planujesz ruszyć dalej, aby go włączyć, obróć swojego partnera i udaj się do ich stref erogennych, a następnie obszar narządów płciowych. Uwaga: nie wylewaj gorącego oleju na lub w pobliżu narządów płciowych. Nie chcesz również powodować powstawania niezdrowych bakterii, więc nie używaj olejku zbyt blisko okolic sromu/pochwy. Pamiętaj, że jest to nagromadzenie i jeśli czujesz się pospiesznie, po prostu zwolnij go z powrotem.

Jeśli zawiązałeś opaskę na oczy swojemu partnerowi, teraz jest dobry moment, aby go zdjąć i pozwolić mu zobaczyć, jak masujesz go jako część gry wstępnej. Możesz ich nawet zaskoczyć nosząc nową seksowną bieliznę.

Włączyć inne zabawki, takie jak dobry wibrator lub miejscowego oleju pobudzającego, takich jak Foria. Użyj rąk na ich ciało, kontynuując masaż, ale nie zapomnij, że nadal można używać ust! Niektóre dobre sexy usta w połączeniu z masażem zmysłowym to świetny sposób na doprowadzenie Twojego partnera do szaleństwa! Możesz nawet użyć jakiegoś aromatycznego lubrykatu.

Jeśli oboje jesteście gotowi, pozwólcie, aby aspekty zmysłowe przeniosły się na inne akty seksualne i penetrację, jeśli jest to waszym pragnieniem. Jeśli wykonałaś swoją pracę, to do tej pory będą błagać o więcej!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz