3 sierpnia 2021
Zdrowie 8 kwietnia 2021 0

Zabawna rzecz wydarzyła się na lotnisku...

W zeszłą środę wyjeżdżałam do Chicago, aby przemawiać na konferencji poświęconej terapii seksualnej i badaniom naukowym. Tak, Virginio, istnieje coś takiego jak terapia seksualna i konferencje badawcze (dla przypomnienia, wiele z nich nie jest tak zabawnych, jak brzmią, lub jak mogłyby być, więc nie googlujcie i nie rezerwujcie jeszcze biletów).

Kiedy moja podręczna walizka przeszła przez skaner, usłyszałem, jak ochroniarz wzywa do ręcznej kontroli. Tak to wygląda. Ok...zaczynamy. Posłusznie podążyłem za moją walizką z kobietą inspektorem na bok, gdzie przystąpiła do otwierania walizki na zamek błyskawiczny.

"Żebyś wiedział" - powiedziałam - "Jestem terapeutką seksualną i w tej walizce jest sześć wibratorów. Chcesz, żebym ci pokazał, które z nich mają baterie?". Wyglądała na chwilowo zaskoczoną, ale potem uśmiechnęła się i powiedziała: "Nie, nie szkodzi". Potem jednak zapytała mnie o to, gdzie są one dostępne, gdzie można je kupić i wydawało się, że ma ochotę zadać więcej pytań, ale po prostu nie miała wystarczająco dużo czasu. Uśmiechnąłem się i zaoferowałem jej moją wizytówkę, którą z radością przyjęła.

Po prostu kolejny dzień w mojej pracy.

W drodze do domu zdecydowałem się spróbować preemptive strike zamiast. "Cześć", powiedziałem, wszystko przyjazny-jak do strażnika bezpieczeństwa, jak moja walizka rozpoczęła swój ślizg przez skaner ... "Chciałem tylko, aby wiedzieć ... Jestem terapeuta seksualny i jest kilka wibratorów tam, niektóre z bateriami". Znowu małe migotanie zaskoczenia, duch uśmiechu, a potem "nie ma problemu". I nie było żadnego.

Mówię...jeśli podróżujesz z wibratorem, idź na prewencyjne uderzenia. I masz moje pozwolenie, aby stać się terapeuta seksualny na dzień, jeśli to czyni cię bardziej komfortowe!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz