3 sierpnia 2021
Zdrowie 10 kwietnia 2021 0

Zabawa w łóżku.

Jedna z fajnych rzeczy w pracy w tej dziedzinie: twoi przyjaciele i krewni wysyłają ci wycinki, komiksy, linki, które ich zdaniem cię rozbawią. Ten pochodzi od mojej szwagierki, Carol.

Seks czy sen? Artykuł - kliknij tutaj.

Okazuje się, że to, co większość z nas już się zorientowała - że te wspaniałe materace z pianki memory działają świetnie dla snu, ale niekoniecznie dla seksu - ma wpływ na rynek materacy. W rezultacie marketingowcy z Sealy zaczęli walczyć z firmami produkującymi materace piankowe, twierdząc, że seks jest lepszy na ich łóżkach.

To ma sens. Potrzebujesz pewnej ilości "odepchnięcia", aby stosunek był przyjemny. Często myślałem o tym, jak czułby się seks w przestrzeni kosmicznej. Nie wydaje mi się to zbyt pociągające. Ponadto, turlanie się po materacach piankowych może być nieco trudniejsze, a spójrzmy prawdzie w oczy, turlanie się może być częścią zabawy.

A oto bezpośredni cytat z jednego ze sprzedawców w salonie Sealy: "To tylko dlatego, że cewki dają ci sprężystość, której nie dostajesz na piance z pamięcią. Jest to o wiele bardziej intensywne fizycznie, ponieważ nie otrzymujesz żadnej pomocy od łóżka."

Niezależnie od tego, czy uważasz, że seks jest mniej zabawny na piance, czy nie, myślę, że znajdziesz ten artykuł przezabawny. Cytaty z ludzi, którzy nie lubią uprawiać seksu na piance, obrona marketera firmy... wszyscy oni wchodzą na scenę. A ja dodam tylko, że jeśli masz materac piankowy i odkryłeś, że nie lubisz uprawiać na nim seksu, przenieś się na sofę na następną schadzkę!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz