3 sierpnia 2021
Zdrowie 11 kwietnia 2021 0

Wibratory i Vaginismus

Poza tym, że zaczyna się od V, większość ludzi prawdopodobnie powiedziałaby, że wibratory i vaginismus naprawdę nie mają nic wspólnego ze sobą. Ale jestem tutaj, aby powiedzieć ci inaczej.

Zazwyczaj, gdy myślimy o wibratorów, myślimy o modelach, które idą wewnątrz pochwy i, w rezultacie, nie zwykle myślimy o nich jako coś, co kobiety, które cierpią z vaginismus byłby zainteresowany w użyciu. Pomyśl jeszcze raz.

Po pierwsze, podczas gdy większość kobiet z vaginismus przede wszystkim pracować z rozcieńczalników, jak przejść przez małe rozmiary, prawda jest taka, że rozcieńczalniki mogą stać się nudne, a nawet irytujące w ich klinicznej sterylności. I prawo rozmiar wewnętrzny wibrator może być wielka zmiana tempa. Ciekawe kolory, różne kształty, materiały i brzęczenie lub wibracje mogą być zabawne dla kobiety, która ma nocne rozszerzanie. Ponadto, jak się bardziej komfortowo z posiadania czegoś wewnątrz kanału pochwy, wibracje mogą dostać pochwy z powrotem do pracy szybciej poprzez stymulowanie mięśni i przepływu krwi. W ogóle, przepływ krwi sprawia, że wszystko "działa lepiej i pochwy nie jest wyjątkiem!

Teraz, co z dobrym ol' zewnętrzne wibratory? Tutaj jest to, gdzie trzeba myśleć poza pole. Tylko dlatego, że nie masz stosunek nie oznacza, że nie należy mieć seks, albo samemu (seks dla jednego) lub z partnerem! I wiesz, że zawsze mówię, że wibrator zewnętrzny jest jednym z najlepszych dostępnych narzędzi, aby seks (dla każdego) łatwiejsze, bardziej zabawne i dostępne.

Więc tutaj jest najważniejszą rzeczą do zapamiętania. Tylko dlatego, że masz vaginismus, - a może nie masz vaginismus, ale masz inne bóle - to nie znaczy, że nie można cieszyć się wibratorów. Au Contraire moi przyjaciele! Wyjdź i dostać ci wibrator.

Nie jesteś pewien, który wibrator wybrać? Dlatego stworzyliśmy nasz darmowy e-book o tym, jak wybrać wibrator, który zawiera nasze najlepsze zalecenia, dzięki czemu można zdecydować, który z nich jest najlepszy dla Ciebie.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz