3 sierpnia 2021
Zdrowie 19 marca 2021 0

Wibracja przez kwarantannę

Na tym etapie przygody z domem w schronisku otrzymałeś już bez wątpienia mnóstwo porad na każdy temat. Pielęgnacja i karmienie zakwasu? Już się tym zajęliśmy. Rozpoczęcie nowej kariery akordeonisty? Internet cię wspiera. Jest nawet mnóstwo porad dotyczących seksu i związków.

Ale porozmawiajmy o czymś, czego potrzebujesz każdego dnia, aby utrzymać nasz obecny LTT (długoterminowy tymczasowy): TIME ALONE. Teraz, nie jestem tutaj, aby kurator tego bardzo cennego towaru dla Ciebie, ponieważ byłbyś urażony mnie natychmiast (i nie winiłbym cię jeden trochę). Niektórzy ludzie muszą liczyć na te same codzienne solowe czynności, aby zachować zdrowy rozsądek. Inni muszą coś zmienić. Ale wszystkim wam mówię - co powiecie na zainwestowanie w coś przyjemnego, co jest tylko dla was? Tak, mówię o wibratorach!

"Wibratory," pytasz? Tak - wibratory! Wiem, co myślisz: "ale...wibratory są, no cóż, trochę głośne". Rozumiem to - ostatnią rzeczą, którą chcesz, gdy próbujesz zdobyć kilka bardzo potrzebnych me-time jest twój 8-letni pytający po tym dziwnym brzęczenie hałasu emanującego z łazienki.

Ale nie bój się - można kupić wibratory, które są bardzo ciche. Istnieją wodoodporne odmiany, które można ukryć dzięki dźwiękowi płynącej wody. A jeśli po prostu nie możesz rozstać się ze swoją ulubioną zabawką, wykorzystaj bieżącą wodę (lub aplikację/film z YouTube'a o białym szumie) na swoją korzyść! To nie jest czas na rezygnację z tego, co może przynieść Ci radość, uwolnić od stresu i dać silne poczucie dbałości o siebie. Tak więc, bez względu na to, czy zdecydujesz się na to, co sprawdzone, czy na eksperymenty z czymś nowym, odkrywaj i baw się dobrze! Gotowy, aby zrobić coś dla siebie? Skontaktuj się z nami na bezpłatną konsultację telefoniczną i sprawdź naszą serię Jak wybrać wibrator.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz