3 sierpnia 2021
Zdrowie 20 kwietnia 2021 0

Waginizm i samotna dziewczyna

Vaginismus jest stanem, w którym mięśnie dna miednicy otaczające pochwę mimowolnie się kurczą. To sprawia, że penetracja każdego rodzaju bolesne, trudne lub pozornie niemożliwe. Nie ma tendencji do być składnik strachu, jak również. Poszukiwanie powodu masz vaginismus jest zazwyczaj bezcelowe. Co nie jest bezcelowe jest uzyskanie leczenia, ponieważ jest to bardzo uleczalne. To trwa dilatory, wsparcie, determinacja i czasami trochę Botox być wyleczony.

Jeśli jesteś singlem i zastanawiasz się, czy warto przejść przez leczenie, jeśli nie masz partnera, moja odpowiedź brzmi: tak! Kiedy współżycie nie wchodzi w grę, wiele kobiet czuje, że nie ma sensu dążyć do związku, a z drugiej strony mogą one nie widzieć sensu w leczeniu, ponieważ nie są w związku ani nie próbują współżyć. Zastrzeżenie: istnieje wiele sposobów na bycie intymnym, związanym i seksualnym, które nie wiążą się ze współżyciem, ale odbiegam od tematu!

W Maze widzimy wiele kobiet z waginizmem, z których wiele jest bez partnera. Mogą być korzyści z uzyskania leczenia, nawet jeśli obecnie może nie być przywiązany. Leczenie waginismus nie jest tylko środkiem do posiadania wolnego od bólu stosunku (oczywiście, że jest to piękny cel), jest to również kwestia zdrowia. Leczenie vaginismus daje więcej autonomii nad swoim ciałem, jak zapoznać się z sromu / pochwy i zyskać pewność siebie i wiedzy o sobie. Będąc w stanie włożyć tampon i nie przegapić na imprezie w basenie lub dzień na plaży nie jest małą rzeczą. Będąc w stanie tolerować egzamin Gyn jest ogromny. Bycie singlem i leczenie vaginismus pozwala nie mieć do czynienia z kwestią ujawnienia siebie do partnera. Możesz ustalić priorytety i poruszać się w swoim własnym tempie bez presji rozważania czyjejś linii czasu. Przygotujemy Cię do współżycia, nawet jeśli w zasięgu wzroku nie ma żadnej partnerki. Z pewnością nie ma potrzeby czekać na partnera, aby przyjść na leczenie - robisz to dla siebie.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz