3 sierpnia 2021
Zdrowie 29 marca 2021 0

Uderzenie w przycisk resetowania

Zrobienie kroku w tył i uzyskanie nowej perspektywy nigdy nie jest złym pomysłem. Można to zastosować do czynników w naszym życiu zarówno dużych jak i małych, a robienie tego często skutkuje czymś pozytywnym. Niezależnie od tego, czy jest to zmiana w naszym codziennym harmonogramie, nowa rutyna treningowa czy przeprowadzka do nowego miejsca, ponowna ocena pozwala nam dokonać bilansu i ruszyć naprzód. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy znajdujemy się w okropnym czyśćcu zwężenia, inaczej zwanym "utknięciem".

Aby poczynić postępy, musimy być świadomi naszej linii bazowej, czyli punktu wyjścia. Na przykład, jeśli naszym celem jest utrata wagi, musimy stanąć na wadze, aby określić najlepsze następne kroki. To samo dotyczy kwestii finansowych - nie można wiedzieć, jak poprawić warunki, jeśli nie przyjrzymy się swoim nawykom w zakresie wydatków.

Możemy zastosować tę samą rekalibrację do naszego życia seksualnego. Tak naprawdę nie ma lepszego momentu niż teraźniejszość, aby przeprowadzić seksualną inwentaryzację. Czy twój wieloletni partner dotyka cię w sposób, który cię zniechęca? Czy odczuwasz ból miednicy, który coraz trudniej zignorować? Czy chciałabyś poeksperymentować z zabawkami, różnymi pozycjami, a nawet różnymi typami ludzi?

Podobnie jak zdobycie się na odwagę, by stanąć na tej przeklętej wadze lub zmuszenie się do stawienia czoła nieprzyjaznym wyciągom z konta bankowego, poruszenie tematu swoich potrzeb seksualnych z partnerem lub lekarzem może być trudne. Ale kiedy ustalisz cele dla lepszego zdrowia i osobistej satysfakcji - wymagany wysiłek jest tego absolutnie wart.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz