3 sierpnia 2021
Zdrowie 19 kwietnia 2021 0

Twój partner uważa, że jesteś piękna... Ty uważasz, że on jest szalony.

Jeśli usłyszę jeszcze jedną kobietę, która powie do mnie: "Myślę, że wyglądam ohydnie...to co? Mój partner? Och, on uwielbia na mnie patrzeć. Uważa, że jestem piękna. To idiota." Naprawdę mogę się zastrzelić.

Co????

Czy słyszysz siebie????

Wiem, że żyjemy w społeczeństwie, w którym ciągle mówi się nam, że nie wyglądamy "wystarczająco dobrze", "dobrze", czy pięknie. Wiem, że Ty, tak jak wszyscy inni, jesteś nieustannie bombardowana obrazami piękna, które są nierealistyczne i prawie każda kobieta, którą znam, nienawidzi tego, jak wygląda. Ale proszę, spróbuj nie zniekształcać czyjejś normalności i zdrowia psychicznego swoimi problemami.

On kocha to, jak wyglądasz. On lub ona uważa, że jesteś piękna i seksowna. On się nakręca, patrząc, jak się rozbierasz, bierzesz prysznic, robisz striptiz lub po prostu patrzy, jak się nakręcasz. Czy możesz się zrelaksować i cieszyć się tym? Nie, twój partner nie jest głupi, ślepy czy szalony. On lub ona jest człowiekiem i jako taki jest włączony przez wiele różnych rzeczy: skórę, usta, dźwięk, zapach, krzywe, przestrzenie, cienie, humor, oczy, jęki, uszy... żeby wymienić tylko kilka.

Pomyśl o ludziach, którzy mogli cię podniecać przez lata. Czy wszyscy oni wpisywali się w określony standard piękna, czy też było coś innego, co Cię podnieciło? To, kogo uważamy za pięknego w naszym życiu, jest o wiele bardziej złożone niż rozmiar spodni, wzrost, kolor włosów czy odcień skóry. Te rzeczy mogą się do tego przyczynić, ale rzadko są decydujące. Spróbuj zrozumieć, że każdy widzi cię przez swój własny pryzmat i twój partner nie jest inny. Masz szczęście, że jesteś z kimś, kogo pryzmat czyni cię piękną.

Proszę, weź prezent, który został ci dany i ciesz się nim!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz