3 sierpnia 2021
Zdrowie 5 kwietnia 2021 0

Sex In The Media: Podcast "Uprawiamy seks gejowski"

Jestem fanem podcastów, a przynajmniej byłem nim przed kwarantanną. Nie zdawałem sobie sprawy, ile czasu spędziłem na dojazdach, dopóki nie przestałem dojeżdżać. Ale teraz, kiedy nie muszę jeździć autobusem 30 minut na zajęcia (zamiast tego toczę się 5 stóp od mojego łóżka do biurka na "Zoom University"), nie mam tyle czasu, aby słuchać wszystkich moich podcastów. Jest jednak jeden podcast, który przetrwał ten proces i teraz dotrzymuje mi towarzystwa, kiedy robię pranie lub gotuję obiad: We're Having Gay Sex.

Ten komediowy podcast śledzi (s)wyczyny lesbijki i jej "najmłodszego i najdziwniejszego przyjaciela", który jest panseksualny i nie-binarny. W każdym odcinku pojawia się inny gość (głównie komik) i obraca się wokół "gejowskiego seksu, który uprawiali w danym tygodniu". Jest to zabawne i raunchy, ale jest to również słodkie i seks-pozytywne, każdy jest otwarty i szczery i nigdy nie osądza. Mówi też o seksie queer w niesamowity, "normalny" sposób, co jest niestety rzadkością w większości mediów. Seks queerowy nigdy nie jest patologizowany czy egzotyczny, jest po prostu prosto(lol) omawiany.

To świetny podcast, jeśli jesteś queer i chcesz posłuchać ludzi takich jak ty, którzy rozmawiają o swoim życiu lub udzielają porad na temat seksu i randek. Bardzo polecam ten podcast również osobom heteroseksualnym, nigdy nie jest źle słuchać o doświadczeniach, które są inne niż twoje (jednocześnie widząc, że osoby queer są takie same jak ty)!

Podcast jest zdecydowanie NSFW, ale w dzisiejszych czasach to nie ma znaczenia - i tak nikt nie jest w pracy. Tak więc, niezależnie od tego czy jedziesz gdzieś samochodem, czy kręcisz się po domu, We're Having Gay Sex jest świetnym materiałem do słuchania. Może zabrzmieć niesamowicie znajomo lub zaoferować wgląd w rzeczy, których nigdy nie doświadczyłeś. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz