3 sierpnia 2021
Zdrowie 4 kwietnia 2021 0

Seks w mediach - edycja podcastu

Spróbuj policzyć wszystkie odcinki podcastów, które poruszają temat seksu. No dalej. Wyzywam cię. Podwójnie cię wyzywam. A kiedy skończysz (za kilka dni, bo tyle ci to zajmie), proszę, przedstaw mi sumę.

Spójrzcie tylko na to całe programowanie! Są krótkie odcinki. Są odcinki dogłębne. Czy jesteś hetero? LGBTQ+? Niezgodny z płcią? Lubisz BDSM? Mamy dla Ciebie wszystko. Naprawdę jest coś dla każdego (a jeśli naprawdę nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, idź wyprodukować jeden sam)!

Skłamałabym, gdybym nie powiedziała, że jednym z naszych ulubionych programów jest nasz dyrektor kliniczny, Dr. Bat Sheva Marcus. Prowadzi ona program The Joy of Text z rabinem Dov Linzerem i bardzo go polecam.

Innym programem, który moim zdaniem może być warty waszego czasu jest The Sex Ed, prezentowany i prowadzony przez autorkę i filmowca, Liz Goldwyn. The Sex Ed jest "poświęcony seksowi, zdrowiu i świadomości", a jego goście i tematy niezawodnie odzwierciedlają tę misję. Jednym z naszych ulubionych odcinków jest wywiad Goldwyn z Dianą Winston, dyrektorem ds. Edukacji Mindfulness w UCLA Semel Institute's Mindful Awareness Research Center (MARC). O czym rozmawiają? O Mindfulness i seksie, oczywiście! A ponieważ jest to obecnie jeden z najgorętszych tematów w dziedzinie medycyny seksualnej, znajdziesz się w czołówce łatwej do zrozumienia nauki i kilku naprawdę fajnych wskazówek, aby zwiększyć własną przyjemność i satysfakcję.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz