3 sierpnia 2021
Zdrowie 15 kwietnia 2021 0

Przewodnik po prezentach walentynkowych

Te Walentynki prawdopodobnie będzie wyglądać trochę inaczej, nie będzie kierować do restauracji na romantyczną kolację lub podróży na weekendowy wypad. Ale ponieważ będziesz spędzać cały dzień w domu, to tylko daje Ci więcej czasu ze swoim partnerem! Oto kilka pomysłów na prezenty, które sprawią, że ten rok będzie wyjątkowy.

Ponieważ wyjazd do spa nie wchodzi w rachubę, stwórzcie wersję DIY w domu. Użyj świecy z olejkiem do masażu podczas masażu partnera lub weź kąpiel razem z solami do kąpieli i zapal kilka świec zapachowych, aby pomóc ustawić nastrój.

Jeśli szukasz pikanterii, rozważ seks kostki, seks zabawki (sprawdź nasze zasoby na Jak wybrać wibrator i nasze Top Recs), trochę seksownej bielizny, lub nowy lubrykant (sprawdź nasze zalecenia tutaj). Aby pomóc dostać swój umysł w nastroju lub dać ci kilka pomysłów na zabawę, idź na ilustrowaną kopię Kama Sutry, subskrypcję etycznej strony porno, powieści romansowe (Bridgerton anyone?), lub trochę erotyki.

Wielu z nas ma ograniczony budżet w tym roku, więc jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy (lub szukasz zabawnego zajęcia, które można wykonać, gdy utkniesz w domu), bardzo polecam wypełnienie arkusza seksu. Są one zabawny sposób, aby dowiedzieć się więcej o tym, co twój partner lubi i nie lubi w łóżku - co na koniec dnia jest bezcenne.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz