3 sierpnia 2021
Masaż erotyczny 1 stycznia 2021 0

Najlepszy naturalny olej do masażu i lubrykant w 2020 r.

Wszystko o olejkach i lubrykantach

Większość z nas nie siedzi przy stole obiadowym i nie rozmawia o osobistych lubrykantach i olejach do masażu. Ale może powinniśmy.

48,7 miliona Amerykanów przyznaje, że używa osobistych środków nawilżających. Trudno jest znaleźć statystyki dotyczące liczby osób stosujących oleje do masażu, ale można bezpiecznie stwierdzić, że wielu Amerykanów używa tych produktów.

Mimo, że większość osób aktywnych seksualnie używa lubrykantów i/lub zmysłowego olejku do masażu, produkty te są często postrzegane jako nieco tabu. Wiele osób szybko robi zakupy i wiewióruje je do domu w papierowej torbie. Albo, w przypadku olejków do masażu, łatwo jest sięgnąć po najtańszą opcję, nie zastanawiając się nad wyborem.

Oto problem: Nie myśląc uważnie o produktach, których używamy podczas naszych romantycznych lub seksualnych spotkań (lub nawet zwykłego starego masażu!), możemy narażać nasze ciało na niebezpieczeństwo. Dzieje się tak, ponieważ wiele produktów komercyjnych zawiera potencjalnie szkodliwe składniki, które mogą powodować wiele problemów, od prowokowania stanów zapalnych skóry do zwiększania ryzyka infekcji przenoszonych drogą płciową (STI).

Ponieważ nikt nie powinien się martwić o to, że podczas seksu lub masażu nikt nie będzie musiał martwić się o to, że może wyrządzić krzywdę swojemu ciału, uważamy, że ważne jest, aby rozpowszechniać informację, że można cieszyć się zdrowszym, prostszym seksem lub masażem z wykorzystaniem organicznych, naturalnych lubrykantów i organicznych olejków do masażu.

Oto niektóre z problemów z konwencjonalnymi lubrykantami i olejami do masażu - plus kilka gwiezdnych składników, które mogą służyć jako naturalna alternatywa. Przeanalizujemy również najlepszy olejek do masażu i osobisty lubrykant do masażu dla osób, które chcą cieszyć się przyjemnością w zdrowszy sposób.

Choć oleje mogą sprawiać nam wiele przyjemności, to jednak wiele produktów komercyjnych kryje w sobie pewne paskudne minusy. Na przykład:

  • Wiele konwencjonalnych lubrykantów i olejków do masażu zawiera parabeny. Parabeny zdobyły zły rap ostatnio i nie bez powodu. Wykazano, że te powszechnie stosowane środki konserwujące zakłócają produkcję hormonów i powodują kaskadę negatywnych skutków zdrowotnych; w najbardziej skrajnych przypadkach były one związane z rakiem piersi i problemami z rozrodczością.
  • Wiele konwencjonalnych lubrykantów i olejków do masażu jest pełnych innych toksycznych składników. Produkty komercyjne są nie tylko pełne parabenów - wiele z nich wykorzystuje również inne potencjalnie szkodliwe substancje chemiczne, takie jak chlorheksydyna, ropa naftowa (lub składniki na bazie ropy naftowej), fenoksyetanol, glikol propylenowy (który znajduje się również w środkach zapobiegających zamarzaniu) oraz składniki na bazie krzemu. Łącznie składniki te wiążą się z szeregiem problemów, od podrażnień skóry po toksyczność, uszkodzenia rozrodczości, upośledzenie funkcji układu odpornościowego, a nawet nowotwory.
  • Konwencjonalne lubrykanty mogą zmieniać pH pochwy i zwiększać ryzyko infekcji. W jednym z badań stwierdzono, że popularne lubrykantyy osobiste, takie jak K-Y Jelly, są związane ze zmienionym bilansem pH w pochwie, co może zwiększać ryzyko infekcji pochwy i potencjalnie prowadzić do dyskomfortu. To pomaga wyjaśnić, dlaczego inne badanie wykazało, że kobiety, które wykorzystywały olej dla niemowląt lub wazelinę jako osobisty lubrykant były bardziej narażone na rozwój infekcji drożdżakowych lub pochwy bakteryjnej.
  • Konwencjonalne lubrykantbyły związane ze zwiększonym ryzykiem wystąpienia chorób przenoszonych drogą płciową. W jednym z badań stwierdzono, że osoby, które konsekwentnie stosowały lubrykant do odbycia stosunku płciowego w poprzednim miesiącu, miały większe prawdopodobieństwo uzyskania pozytywnych wyników badań na rzeżączkę lub chlamydię. Autorzy badania twierdzili, że jest to spowodowane tym, że składniki zawarte w lubiku wywołały stan zapalny, który sprawia, że tkanki ciała są bardziej podatne na rozerwanie, a tym samym na infekcje.
  • Konwencjonalne lubrykantmogą powodować podrażnienia. Kiedy używamy lubrykant, to wszystko wstaje w niektórych z najbardziej wrażliwych obszarów naszego ciała. Więc kiedy używamy lubrykantów z ostrymi chemikaliami, te wrażliwe kawałeczki mogą doznawać podrażnień. Pomaga to wyjaśnić, dlaczego wiele komercyjnych środków smarnych okazuje się powodować podrażnienia lub reakcje alergiczne. Dotyczy to w szczególności smarów zawierających substancje zapachowe, środki antybakteryjne i/lub parabeny.
  • Mogą one brzmieć jak jakieś przerażające efekty uboczne, ale dobra wiadomość jest taka, że można ich całkowicie uniknąć. Wystarczy chęć poszukiwania produktów zawierających naturalne, organiczne składniki zamiast potencjalnie szkodliwych chemikaliów.

Naturalne lubrykanty i oleje

Naturalne lubrykanty

Oto dobra zasada, jeśli chodzi o osobiste lubrykanti olejki do masażu: Jeśli nie potrafisz zidentyfikować lub wymówić składnika wymienionego na opakowaniu, prawdopodobnie sprytnie jest skonsultować się z Grupą Roboczą ds. ochrony środowiska w Bazie Danych Głębokiej Skóry, aby sprawdzić, czy składnik ten jest powiązany z jakimikolwiek niekorzystnymi skutkami.

Albo możesz oszczędzić sobie internetowego sleuthing, trzymając się składników, które są rozpoznawalne - i uznane za dobre dla wrażliwych tkanek. Oto pięć gwiezdnych, naturalnych składników, które mogą zapewnić poślizg, którego szukasz (czy to dla seksu lub masażu) bez żadnych szkodliwych wad.

Organiczny olej rzepakowy
Być może znasz nagietek jako składnik, który jest często stosowany w kremach odciążających skórę. Tak więc prawdopodobnie ma to sens, że wykazano, iż pomaga zapobiegać infekcjom (w dużej mierze dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym i antybakteryjnym), leczyć podrażnienia skóry, zmniejszać stany zapalne i przyspieszać gojenie. Jest on również wypełniony przyjaznymi dla skóry antyoksydantami.
Organiczny olej rycynowy
Z olejem rycynowym wiąże się kilka korzystnych właściwości. Oprócz innych korzyści, jest on antybakteryjny, co pomaga wyjaśnić, dlaczego okazał się skuteczny w walce z infekcjami, a nawet może pomóc w gojeniu się ran. Okazało się również, że łagodzi swędzenie i obrzęk i ogólnie działa kojąco.
Organiczny olej kokosowy
Nie bez powodu olej kokosowy stał się jednym z najpopularniejszych zdrowych produktów spożywczych w okolicy. Pakowany jest w dżemy z dobrymi dla siebie substancjami odżywczymi, takimi jak kwas laurynowy, witamina E i zdrowe tłuszcze. Te właściwości nie tylko poprawiają Twoją dietę, ale także mogą przyczynić się do powstania zdrowego lubrykantdo seksu lub naturalnego olejku do masażu. Wykazano, że olej kokosowy pomaga w nawilżaniu skóry (bez zmiany pH skóry), zapewnia ochronę przed infekcjami mikrobiologicznymi, pomaga w leczeniu infekcji wirusowych i/lub bakteryjnych i generalnie sprzyja uzdrowieniu - dzięki silnemu działaniu antyoksydacyjnemu.
Organiczne masło Shea
Ten kojący składnik stanowi idealny dodatek do osobistego lubrykantlub olejku do masażu z wielu powodów. Na początek okazało się, że jest on silnym sprzymierzeńcem w zapobieganiu i łagodzeniu stanów zapalnych. Badania sugerują również, że masło shea może pomóc zmniejszyć podrażnienia skóry. Razem te cechy mogą zmniejszyć ryzyko infekcji we wrażliwych tkankach.
Organiczny olej słonecznikowy
Olej słonecznikowy nie tylko dodaje zdrowe tłuszcze do Twojej kuchni, ale może również dodać wiele korzyści do lubrykantów z pochwy i olejów do masażu. Wśród innych zalet oleju słonecznikowego można wymienić zwiększenie nawilżenia skóry, zmniejszenie stanów zapalnych i zwalczenie infekcji. A wszystko to robi bez naruszania bariery ochronnej skóry.
Najlepszy olejek do masażu i środki nawilżające do ciała


Chcesz cieszyć się zaletami osobistego lubrykantu bez żadnych potencjalnych minusów? Wtedy ważne jest, aby inwestować w produkty, które zawierają zdrowe składniki spożywcze.

Jesteśmy trochę stronniczy, ale uważamy, że nasz roślinny Olej do Masażu i Lubrykantów Osobistych jest jednym z tych olejów i jest dostępny na rynku.

Na początek pominęliśmy wszystkie potencjalnie toksyczne i szkodliwe składniki, które tak często znajdują się w komercyjnych produktach nawilżających. Oznacza to, że nasz lubrykant nie zawiera parabenów, nie zawiera silikonu, nie zawiera petrolatum, nie zawiera konserwantów, nie zawiera olejów mineralnych, nie jest toksyczny, nie okrucieństwa i jest jadalny.

Po wyjęciu wszystkich złych rzeczy, dodaliśmy do wszystkich dobrych rzeczy, w postaci każdego z wymienionych powyżej gwiezdnych składników. Razem, te składniki USDA są pokazane:

  • Zapewnia płynny poślizg - bez żadnych pozostałości
  • Głęboko nawilżają i odżywiają komórki skóry
  • Spraw, by skóra była bardziej miękka i elastyczna
  • Walka z grzybami, bakteriami i drożdżami

Nasz w pełni jadalny olej do masażu i lubrykant osobisty odpowiada wszystkim Twoim potrzebom podczas snu: Nie tylko zapewnia gładki poślizg, ale również nawilża, odżywia i koi, pozostawiając skórę tak samo zadowoloną jak Ty.

Nasza nietłusta formuła jest idealna dla osób wszystkich płci i działa również jako nawilżacz do pochwy, który pomaga w walce z bakteriami, grzybami i drożdżami.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz