3 sierpnia 2021
Zdrowie 4 stycznia 2021 0

Korzyści dla seksu i właściwości poprawiające nastrój w przypadku oliwy

Dieta śródziemnomorska jest znana ze swojego związku z wydłużoną żywotnością, zapobieganiem chorobom i obecnie potencjalnie afrodyzjakalnymi właściwościami. Opiera się przede wszystkim na spożyciu owoców, warzyw, całych ziaren, orzechów, fasoli, ziół - a domyślacie się tego, mnóstwo i dużo oliwy z oliwek. O co chodzi z tym dietetycznym tłuszczem, którego nie możemy dostać wystarczająco dużo? 

Afrodyzjak w oliwie z oliwek

W ostatnich latach eksperci ds. epidemiologii zebrali się, aby dzielić się badaniami nad korzyściami płynącymi z oliwy z oliwek oraz nad tym, jak jej agronomia może wpływać na zdrowie ludzkie. Wiemy od wieków, że oliwa z oliwek może pomóc zmniejszyć zachorowalność i zapobiec rozwojowi chorób układu krążenia, neurodegeneracyjnych i nowotworowych, ale w jaki sposób wpływa ona na nasze zdrowie seksualne? 

Większe, długoletnie Erekcje

Większe, długoletnie Erekcje

Oliwa z oliwek czyni cuda dla naczyń krwionośnych i krążenia, a w męskim regionie miednicy jest wiele naczyń krwionośnych, które ulegają obezwładnieniu podczas pobudzenia. Nie tylko może pomóc w zaburzeniach erekcji, ale może również pomóc w zachowaniu twardości. Jest to jeden ze sposobów na rozszerzenie gałązki oliwnej.

Zwiększa wytrzymałość i intensyfikuje orgazmy

Oliwa z oliwek jest pakowana w tłuszcze jednonienasycone i wielonienasycone, które nie tylko pomagają w przepływie krwi, ale również zwiększają produkcję hormonów. Badania przeprowadzone w American Journal of Clinical Nutrition wykazały, że zdrowe tłuszcze równoważą hormony, które regulują apetyt i trawienie. Chociaż nie są to bezpośrednie hormony, które są zwykle związane z seksem (estrogeny i progesteron), równowaga w ogólnym zdrowiu nie przedłuża naszej intymnej witalności.

Oliwa z oliwek jest bogata w przeciwutleniacze i utrzymuje sprawne funkcjonowanie narządów wraz ze strefami erogennymi, które są zdrowo smarowane. Jest sexy w dotyku, dlatego Grecy, Rzymianie i starożytni Egipcjanie nie ograniczyli stosowania oliwy z oliwek do kuchni. Niektórzy używają jej nawet jako środka nawilżającego do gry wstępnej i niepenetrującego seksu, a ponadto jest to jedna z najzdrowszych i najbardziej naturalnych form masażu.

Zanim pójdziesz zrzucać oliwę z oliwek na posiłki i ciało, porozmawiajmy o jakości. Zasadą jest, że oliwa z oliwek powinna być spożywana w ciągu jednego roku od zbiorów. Wysokiej jakości marki oliwy z oliwek, takie jak ed'o, produkują bardzo ograniczoną serię butelek, zbierając oliwki tylko w najbardziej optymalnym momencie ich dojrzewania, co ma miejsce zaledwie tydzień w roku, aby zapewnić najniższy poziom kwasowości i najwyższe właściwości organoleptyczne.

Oliwa z oliwek może nie starzeć się jak dobre wino, ale ma pewne wspólne cechy: oba są czystym sokiem z owoców, oba mają unikalne cechy w oparciu o klimat i glebę, a oba mogą sparować różne rodzaje żywności w oparciu o ich właściwości organoleptyczne. Ogólnie rzecz biorąc, przyczyniają się one do zdrowszego i bardziej aromatycznego życia.

Gastronomiczne doznania związane z oliwą z oliwek ed'o występują w dwóch smakach - białej butelce ed'o PURE i czarnej butelce ed'o Organic. Ed'o PURE jest bardzo aromatyczna, owocowa i ma nuty zielonej trawy, orzechów, pomidorów i bananów. Dobrze komponuje się z czekoladą, owocami lub dowolną sałatką i warzywami. Ed'o Organic jest umiarkowanie intensywny z lekko gorzkawym i pieprzowym posmakiem. Ma nuty zielonej trawy, orzechów, pomidora i karczocha, dobrze komponuje się z owocami morza, czerwonym mięsem lub czymś pikantnym.

Nasza ulubiona część projektu tej kolekcji? Jej kształt reprezentuje pozycję 69 sex lub symbol "yin-yang", co oznacza, że jest idealna do konsumpcji wewnątrz i na zewnątrz sypialni.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz