3 sierpnia 2021
Zdrowie 3 marca 2021 0

Jeśli podoba ci się "Bridgerton", spróbuj tego...

Nareszcie Nareszcie Nareszcie udało mi się obejrzeć S1E1 "Bridgerton". Gdzie ja byłam? Pod kamieniem? Raczej pod całym kamieniołomem. Ale każdy ma ostatnio zaległości w przynajmniej kilku celach, mam rację?

Ponieważ dosłownie każdy i jego matka napisali już wszystko, co można powiedzieć na ten temat, ja tylko zanotuję kilka myśli przez moje kolorowe okulary Maze. I upewnij się, aby sprawdzić ostatnie Sex Points Live obejmujące niektóre z kontrowersyjnych scen seksu w Bridgerton.

Fani pożerają ten serial, ponieważ jest to czysty, nieskażony F A N TA S Y. Ale atrakcja jest inna dla każdego widza. W związku z tym, poświęćmy VDay 2021 sobie, naszym fantazjom i zadbajmy o to, by nasza rzeczywistość dostała zastrzyk pozytywności.

To był straszny, okropny, beznadziejny i bardzo zły rok. Zalecamy więc, abyś bezwzględnie poświęcił czas i wysiłek na codzienne kochanie siebie. Nie masz pomysłów? Niech Shonda Rhimes chwalebny dar dla nas wszystkich pomoże Ci się tam dostać! Jak? Pomyśl o konkretnych elementów show, które topią swoje masło. Seks jest gorący, rzeczywiście. Ale możesz też fantazjować o przebieraniu się w kostiumy, podróżach w czasie lub byciu jednym z bohaterów. Może powabem jest seksowna sceneria (wielka posiadłość? szafa za kulisami?) lub myśl o całej tej seksualnej chemii pod serdecznością i gorsetami.

Użyj tych fantazji, aby urozmaicić sprawy podczas masturbacji lub z partnerem. Możesz podzielić się swoimi przemyśleniami lub zachować je dla siebie - po prostu daj sobie trochę czasu, aby pozwolić swoim pomysłom i wyobraźni się uspokoić. Nie ma dobrego czy złego, więc ciesz się widokiem na ekranie telewizora i tym w swojej głowie!

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz