3 sierpnia 2021
Zdrowie 24 marca 2021 0

Jak mokry jest zbyt mokry?

Raz na jakiś czas mamy pacjenta, który mówi, że jego partner jest zaniepokojony, ponieważ jej pochwa czuje się zbyt mokra lub zbyt luźne. Mówią nam, że partnerzy są niezadowoleni, ponieważ nie "czuć" je i skarżą się, że ich penis nie wydaje się uzyskać wystarczającą przyczepność w pochwie.

Trzeba przyznać, że zawsze jesteśmy uprzedzeni, kiedy to się pojawia, ponieważ odkryliśmy, że kobiety są zawsze bardzo szybkie do obwiniania siebie za każdy problem, który się pojawia:

"Nie uprawiamy seksu. To musi być moja wina."

"Seks jest nudny. To musi być moja wina."

"Mam bóle. To musi być moja wina."

"Moja wagina jest zbyt mokra. To musi być moja wina."

Co znaleźliśmy jest to, że czasami problemy, które są identyfikowane nie są w ogóle wina kobiety! Więc kiedy słyszymy, że pochwa kobiety jest zbyt stracić lub zbyt mokre, często jesteśmy trochę sceptyczny. Większość pochw jest elastyczna i "odbija się" od niewielkiej przestrzeni nawet po dużej ilości seksu, a nawet porodzie. I zawsze badamy, czy nie istnieje możliwość, że penis partnera nie jest tak twardy jak kiedyś. Jak mężczyźni się starzeją ich erekcje często nie są już "twarde jak skała" jak wtedy, gdy mieli 25 lat i jest bardzo możliwe, że bardziej miękki penis będzie miał mniejszą przyczepność w pochwie partnerki. Jest to bardziej powszechne niż myślisz i może wyjaśnić pochwy, która jest "zbyt luźne" w bardzo różny sposób.

Jednakże, w zeszłym tygodniu widzieliśmy pacjenta, który złożył właśnie taką skargę. Po upewnieniu się, że zawsze był to problem i że jego erekcja rzeczywiście wydaje się być tak twarda jak zawsze, zaproponowaliśmy mu, aby wyjął penisa i wytarł go. Jeśli nadal będzie zbyt mokry i śliski, zróbcie to jeszcze raz. I jeszcze raz, jeśli będzie trzeba. To może być takie proste! Wniosek jest taki, że w pewnych niezwykłych okolicznościach pochwa może stać się zbyt mokra. A czasami wydzielina może być zbyt śliska. I jeśli tak jest, penis nie będzie czuł, że ociera się o cokolwiek. A to nie jest dobra rzecz - dla każdego z was. Musisz więc wytrzeć wilgoć... a najłatwiejszym sposobem na to jest wytarcie penisa.

Upewnij się, że używasz miękkiej szmatki lub chusteczki, a potem... każ mu wrócić do środka.

Czasami low tech jest najłatwiejszym sposobem na rozwiązanie problemu!

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz