3 sierpnia 2021
Masaż erotyczny 1 stycznia 2021 0

JAK LUBYKANT MOŻE ZMIENIĆ TWOJE ŻYCIE SEKSUALNE

Wybranie odpowiedniego lubrykantu

Wydaje się, że błędne jest założenie, że młodsze kobiety nie muszą stosować smarowania, a jeśli tak, to mają problem. Ludzie używają różnych dziwnych substancji jako smarów, ale odpowiedni rodzaj może zrobić ogromną różnicę

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie nie chcą uprawiać seksu, w tym uczucie zmęczenia, dyskomfortu, bólu, braku podniecenia, lub po prostu nie czuje się zbyt przyjemnie.

Od zakupu najdroższych, all-singing, all-dancing sex zabawka huśtawka od sufitu podczas gdy ubierający się jako Wonder Woman, ludzie eksperymentują z najbardziej dziwacznymi traktowaniami i urządzeniami ulepszać ich sex życie.

Posiadając firmę produkującą zabawki seksualne, możesz być zaskoczony, że najlepszym produktem, który znaleźliśmy, że klienci mówią, że seks lepiej jest smarować. Ten jeden prosty, niedrogi dodatek do Twojego życia seksualnego może go zmienić.

Wymień słowo "lubrykant" w sposób seksualny i większość ludzi myśli o starszych kobietach doświadczających suchości pochwy podczas menopauzy (w wyniku spadku estrogenu), ale smary seksualne mogą przynieść korzyści zarówno mężczyznom jak i kobietom, niezależnie od ich wieku.

Mit, że smary są potrzebne tylko do "naprawienia" problemu seksualnego, musi zostać obalony. Wiele kobiet, młodych lub starszych, cierpi na suchość pochwy w pewnym momencie swojego życia, ale są zbyt zażenowane, aby omówić ten problem lub szukać pomocy.

Niestety, wydaje się, że za pośrednictwem mediów społecznych i głównego nurtu mediów istnieje błędne założenie, że młodsze kobiety nie muszą stosować smarowania pochwy, ponieważ powinny być zawsze mokre, a jeśli nie, to mają problem.

Jak podnieść jakość swojego naturalnego lubrykantu?

Jak podnieść jakość swojego naturalnego lubrykantu?

Poziomy wydzieliny z pochwy różnią się u poszczególnych kobiet i mogą mieć na nie wpływ:

  • Stres, lęk i kwestie związane z relacjami
  • Zmiany hormonalne związane z antykoncepcją, ciążą, karmieniem piersią i menstruacją
  • Choroby medyczne takie jak cukrzyca, skutki uboczne chemioterapii, pełna histerektomia lub zaburzenia immunologiczne
  • Leki - pigułki antykoncepcyjne, leki przeciwdepresyjne i alergiczne
  • Produkty chemiczne - proszki do prania, surowe mydła, kobiece spraye lub douchery i perfumowane rolki toaletowe
  • Brak gry wstępnej - kobiety potrzebują więcej stymulacji niż mężczyźni

Badanie przeprowadzone w 2013 r. na 2 451 kobietach w wieku 18-68 lat wykazało, że ogólnie rzecz biorąc, kobiety czuły się pozytywnie nastawione do smarów, preferując płeć, aby czuć się bardziej mokrą niż nie. 9 na 10 kobiet czuło, że seks jest bardziej komfortowy, przyjemny i po prostu lepszy przy stosowaniu smarów.

Może też sprawić, że seks będzie przyjemny także dla mężczyzn. Posiadanie dobrze nasmarowanego penisa nie tylko zwiększa przyjemność, ale również zapobiega uszkodzeniu lub otarciu delikatnych tkanek pochwy i penisa. To może również pomóc uczynić stosunek płciowy trwa dłużej, jeśli czuje się dobrze.

Starsi mężczyźni również stoją przed wyzwaniami w postaci wzwodu i problemów z pobudzeniem. Wymagając dłuższego pobudzenia narządów płciowych w celu uzyskania erekcji i włączenia, stosowanie smarowania może zwiększyć przyjemność, pomagając w wydłużeniu czasu trwania erekcji.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz