3 sierpnia 2021
Zdrowie 2 marca 2021 0

Fifty Shades of Gray".

Czytanie erotyki to czynność, którą często zalecamy naszym pacjentom, chcącym zwiększyć swoje pożądanie i podniecenie. Niektórzy pacjenci uważają, że czytanie przypadkowych artykułów w Cosmopolitan Magazine jest wystarczające, aby uruchomić ich silniki, podczas gdy inni uważają, że polecane przez nas erotyki są zbyt "waniliowe". Jak wszystko inne w życiu, to co działa na jedną osobę, nie zawsze działa na inną. Tak samo jest z erotyką.

Istnieje jednak pewna powieść romansowa, która przykuła uwagę kobiet na całym świecie i wywołała niemałe poruszenie. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tym fenomenie, to z pewnością to zrobicie. Mówię o powieści romansowej Fifty Shades of Gray, napisanej przez EL James. Skąd to poruszenie? Historia dotyczy młodej kobiety, która wchodzi w drogę starszemu mężczyźnie, który jest miliarderem i interesuje się BDSM (bondage, discipline, dominacja i uległość). Od tego czasu powieść została nazwana "porno dla mamusi" i jest obecnie dostępna tylko jako książka elektroniczna.

Spotkałem się z pacjentem dzisiaj, który szalał o tej powieści. Od kilku miesięcy stosuje się do swojego planu leczenia i dopiero po przeczytaniu tej książki w pełni zdała sobie sprawę, jak bardzo poprawiło się jej pożądanie i podniecenie. Czytała wcześniej inne historie erotyczne, ale nic nie poruszyło jej w taki sposób jak ta opowieść. Nigdy nie sądziła, że BDSM może ją podniecić. Książka tak ją wciągnęła, że odwołała swoje plany w miniony weekend, by zostać w domu i dokończyć trylogię! Jako samotna kobieta poruszająca się po zawiłościach sceny randkowej, odkryła, że książka umożliwiła jej tworzenie fantazji o wiele łatwiej niż wcześniej. Nadal czuje, że obszar jej mózgu, który wcześniej czuł się "wyłączony", teraz został "włączony". Wyszła z biura z zupełnie nowym wibratorem!

Jak wspomniałem wcześniej, to, co włącza jedną osobę, może wyłączyć inną, ale nie można przeoczyć kultu, jaki ta książka stworzyła. Pytanie, dlaczego ta fabuła ma garnered masowego odwołania naprawdę nie jest tak ważne, jak dowiedzieć się, co działa dla Ciebie. BDSM może być tematem, o którym nie masz ochoty czytać, ale może to być właśnie ta historia, której potrzebuje Twój mózg, by włączyć ten przełącznik.

Co o tym sądzisz? Czy czytałeś książkę?

Komentarze (0)

Zostaw komentarz