22 września 2021
Erotyka 17 stycznia 2021 0

Dlaczego (i w jaki sposób) używać lubrykantów

Podczas gdy słowo "lube" może wyczarować wspomnienia wątpliwych zapaśniczych wydarzeń bractwa lub komicznie ponadwymiarowych wanien z galaretką na zestawie porno, używanie lube jest jedną z najlepszych rzeczy, które możesz dodać do swojego sypialni play-solo lub inaczej.

Ale dlaczego więc ludzie tak się wahają przed użyciem smaru? Poniżej przedstawiamy niektóre z błędnych przekonań na temat osobistych produktów nawilżających, co dokładnie sprawia, że są one tak fantastyczne.

Używaj oleju podczas seksu

Dlaczego powinienem używać Lube?

Mówiąc wprost, osobisty środek smarny po prostu sprawia, że wszystko jest o wiele lepsze. Dodaje on trochę szczypty, które można wykorzystać do zewnętrznej stymulacji, zanim naturalne smarowanie pojawi się na scenie, lub jeśli okaże się, że jesteś zbyt suchy, aby wygodnie przeniknąć. Można go używać podczas masturbacji, seksu partnerskiego, doustnego, a nawet w celu ułatwienia włożenia kubeczka menstruacyjnego, gdy tylko jest to możliwe, aby poczuć się przyjemniej.

Zdecydowanie należy stosować środek smarujący podczas gry analnej. W przeciwieństwie do jamy ustnej czy pochwy, odbyt nie będzie samosmarujący się, a nie stosowanie go podczas penetracji (zabawka lub w inny sposób) jest nie tylko niewygodne, ale może powodować mikropęknięcia, które pozostawiają cię podatnym na infekcje.

Lube to również konieczność dla mężczyzn używających rękawów masturbacyjnych. Bez względu na to, jakiego rodzaju, od najbardziej podstawowej cipki kieszonkowej po najbardziej zaawansowany technicznie rękaw masturbacyjny na rynku, na pewno się nie smarują. Aby ułatwić korzystanie z najlepszych doświadczeń z dowolnego rękawa, który wybierzesz, upewnij się, że stosujesz dużą ilość środka smarującego.

Czy potrzeba nawilżenia oznacza, że jestem "załamany"?

Wiele kobiet martwi się, że potrzeba smaru do seksu pochwowego oznacza, że jest z nimi coś nie tak.

Oto podstawy naturalnego smarowania pochwy. Kiedy się obudzić ściany pochwy rozpocząć wydzielanie płynu w oczekiwaniu na penetrację, aby pomóc złagodzić tarcie. Ilość produkowanego płynu różni się w zależności od osoby i zmienia się nieznacznie w zależności od miejsca, w którym znajdujesz się w cyklu miesięcznym.

Nie "zamoczenie" może być oznaką braku podniecenia, co często może być wspomagane przez wydłużoną grę wstępną, ale można znaleźć się całkowicie rarin' i przejść psychicznie, ale nadal suche. Suchość pochwy może być spowodowana przez takie czynniki jak menopauza lub rodzaj doustnych środków antykoncepcyjnych, które bierzesz.

Ogólnie rzecz biorąc, warto poświęcić swój czas na upewnienie się, że jesteś w pełni podekscytowany przed zaangażowaniem się w penetrujący seks - zarówno dlatego, że jest to bardziej komfortowe i po prostu bardziej zabawne - ale nie każde ciało zachowuje się dokładnie tak, jak chcemy, aby było w 100% czasu. Smarowanie pochwy jest nieprzytomną reakcją organizmu, która ma na celu ochronę ciała przed dyskomfortem fizycznym, który przewiduje, więc zmoczenie - lub nie - nie jest pełnym wskaźnikiem naszego stanu umysłu.

Jeśli w przeciwnym razie okaże się, że jesteś włączony, dodatkowa stymulacja poprzez seks oralny lub za pomocą zewnętrznej wibracji może pomóc, ale zgadnij, co sprawia, że stymulacja łechtaczki czuć się tym bardziej przyjemne? Lube!

Jak korzystać z Lube?

Jak korzystać z Lube?

Używanie smaru jest prawie tak samo łatwe, jak wyciskanie go na i w większości przypadków. Osobiste środki smarne są niespójne (więcej na ten temat poniżej) i mogą okazać się nieco niechlujne, jeśli wytrącisz za dużo. Najlepiej zacząć od lalki o małych rozmiarach i zacząć od tego miejsca.

Możesz nanieść smar prosto na swój srom lub penis, lub położyć go na opuszkach palców i nanieść go ręką. Przy nakładaniu smaru na wibrator punktowy G lub prezerwatywę, może to pomóc w zapobieganiu łzawieniu i dokładnej aplikacji na całej powierzchni. Nie myśl o tym jako o czasochłonnym przedsięwzięciu; to może być całkiem sexy, jeśli to zrobisz!

Jakiego rodzaju smaru powinienem używać?

Chociaż możesz ulec pokusie używania jako smaru wszystkiego, co masz w domu, istnieje wiele, wiele powodów, dla których nie jest to dobry pomysł. Rzeczy takie jak olejek dla niemowląt nie są przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie będą zaprojektowane dla naturalnego pH Twojego ciała. Olej kokosowy jest popularnym naturalnym środkiem nawilżającym, który z pewnością doda wyśmienitego aromatu do sypialni, jednak - jak wszystkie smary na bazie oleju - będzie niszczył prezerwatywy i zapory dentystyczne, a zatem nie powinien być stosowany, jeśli jest to podstawowa metoda antykoncepcji lub stosowana w celu zapobiegania przenoszeniu się chorób przenoszonych drogą płciową.

Jeśli chodzi o smary stworzone specjalnie dla seksu, istnieje kilka różnych opcji, ale zazwyczaj będą one albo na bazie wody, albo silikonu.

Najczęściej zalecane są smary na bazie wody, ponieważ są one najbardziej hipoalergiczne. Ponieważ używasz smaru do najbardziej wrażliwych części, generalnie im mniej "zabawnych cech", takich jak smak czy ocieplenie, tym lepiej. Wiele takich produktów zawiera glicerynę, która jest metabolicznym produktem ubocznym cukru - co może być receptą na infekcję drożdżową. Choć to nie gwarantuje, można ich unikać, choć w przypadku stosowania doustnych, aromatyzowanych lubrykantów mogą one być wręcz pyszne!

Smary na bazie silikonu mają swoje wady i zalety. Z jednej strony, mają one tendencję do "przedłużania" swojej żywotności (ponieważ nie wchłaniają się tak łatwo w skórę), co może sprawić, że staną się one lepsze do gry w odbycie. Jednak smary silikonowe nie zawsze są przyjemne w zabawkach seksualnych. Czysty silikon i czysty silikon razem nie będą miały problemu, ale niestety nie zawsze tak jest. Podczas gdy wysokiej jakości marki, takie jak LELO, używają w swoich zabawkach tylko 100% silikonu klasy medycznej lub tworzywa ABS, inne mogą dodawać do produktów inne elementy, które mogą doprowadzić do "stopienia się" przy kontakcie. Dlatego opłaca się bawić się po bezpiecznej stronie przedmiotami przyjemnościowymi wykonanymi na najwyższym poziomie i na bazie wody!

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz