3 sierpnia 2021
Zdrowie 11 marca 2021 0

Czy punkt G jest prawdziwy? Zależy od tego, kogo zapytasz.

Zapytaj kobietę o istnienie punktu G, a prawdopodobnie otrzymasz albo stanowcze potwierdzenie, albo całkowite zaprzeczenie. Dlaczego punkt G - po 68 latach od jego odkrycia przez Ernsta Grafenberga - wciąż jest tak kontrowersyjny? To pytanie mówi o tym, jak mało wiemy o tym obszarze pochwy, który daje epicką przyjemność do niektórych i ... (wstawić świerszcze efekt dźwiękowy tutaj) wielki, tłuszczu nic do innych.

Wiemy, że punkt G odnosi się do obszaru wewnątrz pochwy, na jej górnej ścianie. Kobiety mogą spróbować go odnaleźć, wkładając własne palce (lub palce partnera) i wyginając je w ruch "chodź tutaj". To, czy stymulacja tego obszaru zaowocuje wielkim pokazem fajerwerków, czy całkowitym i zupełnym zippity doo dah, jest całkowicie unikalne dla każdej kobiety. Tak jak niektóre kobiety lubią delikatny dotyk swoich piersi, inne wolą kontakt z różnymi strefami erogennymi. Prędkość, nacisk, czas trwania, zabawki - każdy reaguje (i to w różny sposób) na którąś z tych zmiennych. Nie ma dobra i zła (zakładając zgodę), i to właśnie sprawia, że doświadczenie seksu jest tak indywidualne.

Można by argumentować, że literatura jest ograniczona - nie przeprowadzono jeszcze dużych, losowych badań kontrolnych na ten temat. Ale anegdoty pochodzące od wielu kobiet z pewnością malują obraz satysfakcji, przyjemności i zadowolenia z seksualnych odkryć. To powiedziawszy, nikt nie powinien czuć się nieodpowiedni, jeśli nie doświadcza tego samego. Celebruj to, co sprawia, że czujesz się świetnie, czy jest to punkt G, wspaniały wibrator, fantazja, czy określona pozycja. Istnieje nieskończenie wiele sposobów, w jaki możesz uhonorować swoje własne preferencje seksualne i pragnienia, więc nie bój się eksperymentować, abyś mogła odpalić swoją własną pirotechnikę.

Jesteście ciekawi i szukacie więcej informacji? Mamy cię pod opieką. Skontaktuj się z nami na bezpłatną konsultację telefoniczną.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz