3 sierpnia 2021
Seks i związki 29 grudnia 2020 0

Czy Jelqing to rozwiązanie dla większego penisa?

Powiększenie penisa domowym sposobem, jak to zrobić?

Tak jak czasopisma wpływają na kobiety, aby być w rozmiarze 0, nosząc wspaniałe stroje, drogie perfumy, i Jimmy Choo's, społeczeństwo od wieków kładzie nacisk na rozmiar penisa mężczyzny.

I podczas gdy mówi się, że przeciętna kobieta pragnie średniej wielkości penisa, wielu mężczyzn idzie na skrajne długości, aby... poprawić swoją długość.

Ale czy istnieje rzeczywista technika, która działa, jeśli chodzi o powiększenie penisa?

Witamy w świecie galaretki - to na pewno ciekawe.

Co to jest Jelqing?

Jelqing to technika, która nie wymaga żadnych wymyślnych pomp ani drogich narzędzi. W rzeczywistości wszystko, czego potrzebujesz, to twoja ręka, trochę lube, prywatna przestrzeń, półtwardy penis, i trochę wolnego czasu.

Co to jest galaretka? Jelqing jest aktem głaskania penisa w celu zwiększenia rozmiaru.

Jak się ma jeden Jelq?

Po pierwsze, należy się rozgrzać (wziąć kąpiel lub użyć ciepłej ściereczki) przed próbą zrobienia galaretki. Mężczyzna nie powinien być w pełni wyprostowany, ale raczej mieć erekcję około 70%, aby uzyskać galaretkę.

Następnie będą trzymać swojego penisa dłonią w taki sposób, aby przypominał znak "OK" (dotknięcie kciukiem i palcem wskazującym), a następnie zastosować niewielki nacisk (bez ściskania) podczas głaskania penisa w górę.

Ważne jest, aby używać wystarczającej ilości środka smarującego podczas galaretki, aby nie spowodować żadnych uszkodzeń penisa.

Przemieszczenie się z bazy do końcówki powinno trwać około trzech sekund. Sugeruje się, aby angażować się w tę technikę przez 10 do 15 minut, cztery do pięciu razy w tygodniu.

Odbywa się to w celu zwiększenia przepływu krwi do penisa, który podobno zwiększa swoją długość.

Uwaga: jelqing nie powinien być wykonywany jako środek lub w stylu męskiej masturbacji.

Skąd pochodzi technika?

Mówi się, że akt galaretki sięga starożytnego Bliskiego Wschodu, kiedy to ojcowie uczyli swoich synów tej techniki, aby uczynić ich bardziej atrakcyjnymi dla kobiet w nadziei na znalezienie żony.

Dziś technika jest nadal żywa i dobrze, z forów, filmów i przewodników krok po kroku, jak jelq.

Czy Jelqing działa?

Według specjalistów i braku konkretnych badań, jelqing okazał się mieć pewne rozczarowujące wyniki.

Mówi się, że galaretka w rzeczywistości nie działa, ale raczej towarzyszy jej kilka negatywnych skutków ubocznych.

Dr Jennifer Wider, doktor i autorka, waży się w tej sprawie, mówiąc:

"Nienawidzę być nosicielem złych wieści, ale nie ma zbyt wielu naukowych dowodów, które dowodzą, że każda z tych technik powiększania prącia - od rozciągania po pigułki i kremy - faktycznie działa."

Ona mówi dalej:

"A jeśli trochę zadziałają, efekt uboczny może przeważyć nad potencjalnymi korzyściami."

Negatywne skutki uboczne Jelqingu

Negatywne skutki uboczne Jelqingu

Jeśli nie ogrzeje się przed ćwiczeniem galaretki, może to spowodować małe fioletowe lub czerwone plamki na penisie. Jest to spowodowane pękniętymi naczyniami włosowatymi.
Jeśli jeden galaretka na bieżąco, może spowodować, że końcówka penisa, u obrzezanych mężczyzn, pojawiają się znacznie większe od nagromadzenia się płynu. To z kolei powoduje pojawienie się "pączka". Obrzęk zniknie jednak po kilku godzinach od zaprzestania stosowania galaretki.
Aby temu zapobiec, należy stosować odpowiednią ilość środka smarującego.

Ale tak naprawdę, możesz sprawić, że twój penis będzie wyglądał na większy...
W shortjelqing, pompy penisowe i innych leków wprowadzonych na rynek (jak firmy, które spamu swojej skrzynki odbiorczej lub nieco zabawne animacje widzisz na stronach internetowych porno) nie zwiększają fizycznie rozmiar swojego penisa.

Ale tak naprawdę istnieje kilka sposobów na to, aby penis wydawał się większy:

Stracić na wadze: Dla tych, którzy mają nadwagę, tracąc kilka funtów wokół obszaru żołądka może nie tylko zrobić swój penis wyglądają na większe, ale może faktycznie poprawić erekcji.
To dlatego, że gdy jeden ćwiczenia i traci na wadze, są one poprawy ich krążenie krwi. Na odwrót, brak ćwiczeń został związany z zaburzeniami erekcji.

Ćwiczenia dna miednicy: poprzez zwykłe ćwiczenie ćwiczeń dna miednicy można zwiększyć ich erekcję.
Aby to zrobić:

  • Połóż się z ugiętymi kolanami i stopami płasko na podłodze. Ramiona powinny być z boku.
  • Wydychać i ściskać mięsień miednicowy przez trzy sekundy.
  • Wdychać i zwalniać przez trzy sekundy.

Pejzaż: przycinając lub usuwając wszystkie włosy z okolicy narządów płciowych, męski penis może wydawać się o wiele większy. Włosy łonowe, które pokrywają mosznę i podstawę penisa, dosłownie kryją część jego długości.
Najlepsze sposoby, aby zadowolić kobietę z mniejszym penisem
Należy zauważyć, że wielu mężczyzn uważa, że są za małe, ale w rzeczywistości są zupełnie normalnego rozmiaru.

W rzeczywistości badanie przeprowadzone przez UCLA 2.500 mężczyzn wykazało, że prawie połowa z nich chciała mieć większy penis, nawet jeśli spełniają one normalny zakres rozmiarów (5,6 cala w stanie wyprostowanym).

Ale dla mężczyzn, którzy czują, że ich penis jest na małą skalę, istnieją różne pozycje seksualne, które mogą zwiększyć satysfakcję w sypialni.

Styl psa: Kiedy uprawiasz seks w stylu psim, niech odbiorca poszerzy nogi. Dzieje się tak dlatego, że rozszerza policzki na tyłku, usuwając wszelkie dodatkowe wyściółki.
Użyj palców: Po prostu nie można nie używać palców. I faktycznie, kobiety zostały powiedziane do orgazmu za pomocą różnych innych aktów seksualnych, innych niż penetracja.
Seksowne zabawki: Używanie seks-zabawki w sypialni to nie tylko sposób na przyprawienie rzeczy, ale także sposób, aby czuć się bardziej pewnie dla tych, którzy nie są zadowoleni z wielkości swojego penisa.
I nawet jeśli rozmiar jest całkowicie odpowiedni, seks-zabawki są nadal zabawny sposób, aby cieszyć się czas zabawy!

Więc, co to za strata z dzisiejszej lekcji zdrowia seksualnego? Unikaj fantazyjnych antykoncepcji i starych technik, które gwarantują większy penis - nie działają.

Zamiast tego ruszaj się, wykorzystaj swoją kreatywność w sypialni i poćwicz ćwiczenia na dnie miednicy. Seks może być i będzie przyjemny bez względu na wielkość penisa.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz