27 lutego 2021
Potencja 12 stycznia 2021

Mikropenis: Wszystkie pytania, które zbyt nieśmiało zadawałeś.

Czasami wydaje się, że rozmiar męskiego penisa jest wszystkim i kończy się wszystkim. Większość mężczyzn doświadczyła wątpliwości lub obaw dotyczących ich wielkości w tym czy innym punkcie, a kobiety mają tendencję do mówienia o tym z ich dziewczynami, w długości.

Ale tak jak każda część ciała, wszyscy jesteśmy osobami, które mają różne cechy i charakterystyki. Wysokie, krótkie, duże cycki, małe cycki, długie włosy, krótkie włosy ... lista jest długa. Faktem jest, że męski penis został specjalnie zaprojektowany, i dobrze - to do bogów dojrzewania zrobić jego rzeczy.

W dużej mierze mężczyźni nie mają kontroli nad rozmiarem swojego penisa, a to tylko sposób, w jaki ciasteczko kruszy się. I żeby było sprawiedliwie, gdyby mężczyźni mieli kontrolę nad swoim rozmiarem, świat byłby nasycony masywnymi wypukłościami, a to też nie jest dokładnie taki ładny obrazek.

Micropenis, to jest możliwe.

Co to jest Micropenis?


Więc, może jesteś mężczyzną, który czuje, że ma małego penisa. Może myślisz, że jest tak mały, że można by go uznać za mikropenisa. Ale tak naprawdę termin "mikropenis" nie może być rzucany wokół wilczego nilly'ego. W rzeczywistości istnieją pewne kryteria, które stanowią mikropenis - jest to stan chorobowy, który jest diagnozowany przez specjalistów.

Krótko mówiąc, dorosły penis, który jest mniejszy niż 2,8 cala (7,1 cm) w stanie wyprostowanym jest mikropenisem. Ale nie zatrzymujmy tam lekcji anatomii! Czy wiesz, że mikropenis jest faktycznie zdiagnozowany po urodzeniu? Dzieje się tak, ponieważ stan ten jest spowodowany nieprawidłowościami hormonalnymi podczas ciąży płodowej.

"Nierównowaga hormonalna jest uważana za niską produkcję testosteronu na tym etapie, który normalnie powinien wzrosnąć i spowodować, że penis stanie się większy szybko w normalnym płodu męskiego. Prawdziwy mikropenis jest zgłaszany jako obecny w 1,5 na 10.000 urodzonych dzieci płci męskiej", mówi dr Akhavein, MD, urolog.

Po urodzeniu, niemowlę płci męskiej o rozmiarze penisa znacznie mniejszym niż przeciętny, 0,9 cala (2,2 cm), byłoby uważane za mikropenisa.

Możesz leczyć Micropenisa?

Podczas gdy przeciętny mężczyzna chcący zwiększyć rozmiar penisa może nie mieć dużo szczęścia, ci z micropenis rzeczywiście mają kilka opcji do rozważenia. Ale te metody leczenia są w większości skuteczne przed dojrzewaniem.

  • Terapia hormonalna: Krem testosteronowy lub domięśniowe zastrzyki testosteronu w okresie niemowlęcym mogą pomóc w zwiększeniu rozmiaru penisa chłopca. A jeśli leczenie to jest skuteczne, niemowlę może zobaczyć 100 procent wzrostu wielkości.
  • Chirurgia: Bardziej ryzykowną opcją byłoby dla lekarza, aby wstawić implant do penisa. Ale ta opcja wiąże się z wieloma komplikacjami.
  • Zmiana płci: Bardziej w przeszłości, niektórzy rodzice przechodziliby zmianę płci dla swojego małego dziecka, jeśli urodziło się ono z mikropenisem. I choć zrobiono to bardziej po to, aby młody chłopiec mógł doświadczyć bardziej komfortowego życia w społeczeństwie, to jednak wiąże się to z moralnym pytaniem o zgodę. Wykazano również, że metoda ta jest mniej skuteczna w porównaniu z leczeniem testosteronem.

Czynniki psychologiczne mężczyzn z Mikropenisem

Czynniki psychologiczne mężczyzn z Mikropenisem

To prawda, że społeczeństwo często przywiązuje dużą wagę do wielkości męskiego penisa. W dzisiejszym świecie chodzi o kulturę szatni i odczuwanie presji związanej z kobietami rzekomo pragnącymi mężczyzny z dużym penisem.

Ale faktycznie, w długoterminowych badaniach stwierdzono, że mężczyźni z mikropenisem mieli zdrową ilość pewności siebie i męskości. Badania wykazały również, że ci mężczyźni nie napotykali trudności, jeśli chodzi o ich libido, funkcje seksualne, satysfakcję seksualną, osiągnięcie erekcji i tworzenie seksualnie satysfakcjonujących relacji.

Dla tych, którzy nie zostali poddani badaniom medycznym i nie zdiagnozowano u nich mikropenisów, ale czują, że mogą mieć ten stan, może to być tylko błędne diagnozowanie samych siebie. W rzeczywistości istnieją dwa inne schorzenia podobne do mikropenis.

Pogrzebany penis: Znany również jako "penis ukryty", warunek ten jest, gdy penis jest częściowo lub całkowicie ukryty pod powierzchnią skóry, brzucha, uda lub moszny.
Penis Webbed: Kiedy skóra moszny jest dołączony nienormalnie wysoko na spodzie penisa. Ten stan może być obecny od urodzenia lub z powodu komplikacji podczas obrzezania.
Q & A: Życie z Mikropenisem
Czy osoba z mikropenisem może doświadczyć zdrowego życia seksualnego?
Większość mężczyzn z mikropenisem może rzeczywiście prowadzić zdrowe życie seksualne, które obejmuje także seks penetracyjny. Bardzo niewielu mężczyzn może jednak nie być w stanie sobie pozwolić na odpoczynek, co następnie skłania do leczenia in vitro lub innych możliwości, jeśli chodzi o posiadanie dzieci.

Aktywności seksualne z mikropenisem

Czy masturbacja jest możliwa?

Masturbacja jest możliwa, tak. Mężczyźni z mikropenisem są w stanie osiągnąć erekcję i są w stanie się masturbować.

Czy można mieć orgazm z micropenisem?

Tak. Tak jak mężczyzna z mikropenisem może być twardy i masturbować się, tak i oni mogą osiągnąć orgazm.

Jaki jest seks z mikropenisem?

Według dr Reitano, specjalisty ds. zdrowia seksualnego, cieszenie się aktywnością seksualną z mikropenisem powinno być kwestią znalezienia odpowiednich pozycji i aktywności oraz skupienia się na tym, co pozytywne.

Mówi: "Podczas gdy mikropenis może być dyskomfortowym stanem dla niektórych mężczyzn, w pełni satysfakcjonujące życie seksualne może być możliwe zarówno dla nich, jak i ich partnerów".

Dodał: "Z punktu widzenia funkcjonowania, rozmiar penisa mężczyzny jest najmniej znaczącym aspektem jego seksualnej zdolności do zapewnienia partnerowi przyjemności, której pragnie".

Aby to zrobić, zaleca się skupienie się na aktach seksualnych, które można zrobić, a nie na tych, które nie mogą.

Edukator seksualny, Kait Scalisi, MPH, mówi: "Możesz mieć całą masę zabawy i satysfakcji z palców, ust i zabawek. Paski i przedłużacze penisa powiększają twoje ciało. Wibratory stymulują najbardziej wrażliwą część narządów płciowych, czy to łechtaczkę, plamkę G, prostatę, czy wędzidełko".

Pozycje seksualne i zabawki do optymalizacji aktywności seksualnej za pomocą mikropenisów
Oczywiste jest, że mężczyźni z mikropenisem mogą cieszyć się satysfakcjonującym życiem seksualnym, a ich partnerzy również mogą rozkoszować się ostateczną przyjemnością. A żeby doświadczyć tego wszystkiego, chodzi o znalezienie odpowiednich pozycji, zajęć i zabawek.

Dodatkowo, seks penetracyjny nie powinien być postrzegany jako główne wydarzenie, jeśli chodzi o wybryki sypialniane. Seks oralny - garbanie się, mielenie, pocieranie, lizanie i całowanie są równie ważne i równie satysfakcjonujące.

Najlepszą pozycją do seksu penetrującego jest szerszy styl psa.

Wider Doggy Style: Styl Doggy to pozycja seksualna, która pozwala na głębszą penetrację. Jeśli Twój partner jest na rękach i kolanach z szeroko rozłożonymi nogami, usunie możliwość, że jego policzki będą pełnić rolę wyściółki.
Wtedy zawsze jest zabawnie znaleźć nowe i innowacyjne sposoby, aby uwolnić Ciebie i Twojego partnera - i dotyczy to wszystkich mężczyzn i kobiet!

Użyj palców: Staruszek, ale grzeczny, jego palce mają zdolność do wywoływania intensywnego pobudzenia i orgazmu. Może to być od włożenia, otarcia lub głaskania.
Używaj innych części ciała: Całowanie i lizanie też jest ważną częścią aktywności seksualnej. Stwierdzono, że kobiety są bardziej skłonne do orgazmu od stymulacji łechtaczki, która w rzeczywistości działa na korzyść mężczyzn z mikropenisem. Można również dać przyjemność pocierając jej łechtaczkę głową penisa.
Brudna gadka: Doskonałym sposobem na seksualne podniecenie i budowanie napięcia przed zabawą jest włączenie brudnej rozmowy - czy to za pomocą tekstu, czy osobiście.
I wreszcie, co nie mniej ważne, zabawki seksualne są doskonałym dodatkiem do każdej próby seksualnej. Zastanów się:

  • Przedłużacz penisa: ta pięćdziesiąt liczba może zwiększyć swoją długość nawet o 3 cale (7,6 cm), i może ułatwić 1,2 cala (3 cm) w obwodzie. Wystarczy umieścić go na penisie i udać się do miasta.
  • Dildo lub wibrator: Korzystanie z dildo lub wibratora na partnera jest zabawa, bez względu na rozmiar. Zdalnie sterowany wibrator jest również doskonałym pomysłem, dając człowiekowi więcej kontroli. Dodatkowo, zabawki do stymulacji łechtaczki dla innego rodzaju doświadczeń seksualnych to dla niej całkiem niezła gratka.
  • Bibeloty BDSM: A dla tych, którzy myślą nieszablonowo, zabawa z ideą bardziej niekonwencjonalnych aktów seksualnych może być głęboko satysfakcjonująca. Wykorzystaj psychologiczną i fizyczną taktykę, aby uwolnić Ciebie i Twojego partnera, np. eksperymentując z grą siłową - dominującą i uległościową, używając piór, biczów i kajdanek.
  • Stań się zmysłowy: Dodaj element romantyzmu i zmysłowości, używając świec zapachowych i olejków do masażu.

Tak więc, teraz, gdy wiesz, że seks z mikropenisem może być całkowicie satysfakcjonujący, oto mała informacja o średnim rozmiarze penisa, a co kobiety naprawdę chcą - jest większy rzeczywiście lepszy?