27 lutego 2021
Potencja 14 stycznia 2021

Czy metody powiększania penisa naprawdę działają?

Powiększanie penisa, czy to działa?

Jeśli jesteś przekonany, że twój penis jest mały (szanse są naprawdę nie jest), za pomocą Internetu, aby dowiedzieć się, jak zmierzyć się na pewno nie pomoże Ci poczuć się lepiej - ale na pewno znajdziesz wiele procedur i produktów obiecujących, aby twój penis większy. Czy te obietnice są zbyt dobre, aby być prawdziwe?

Z medycznego punktu widzenia możliwe jest dokonywanie zmian w długości i szerokości ludzkiego penisa.  

Lekarze mogą wydłużyć penisa chirurgicznie poprzez przecięcie więzadeł, które zabezpieczają go do miednicy; ale to tylko sprawia, że penisy limp wydają się dłuższe. Niewiele robi dla penisa we wzwodnym stanie z wyjątkiem uczynić go bardziej niestabilne i mniej dobrze zakorzenione. Można nonsurgicznie "rozciągnąć" penisa na kilka godzin dziennie przez miesiące z gumowymi opaskami, aby zwiększyć jego długość. Lubi aparat na zęby, to powoli "przebudowuje" penisa i może dodać pół cala lub tak.

Implanty powiększające penisa.

Aby uczynić penisa grubszym, implanty chirurgiczne lub "przeszczepy" mogą być przyszyte do boków penisa, lub tłuszczu, krzemu lub przeszczepy mięśni umieszczone pod skórą, aby zwiększyć jego średnicę.  Mogą one działać, ale mogą sprawić, że penis wygląda dziwnie, prawie "ciastowate miękkie" i mają komplikacje, takie jak nadżerka przez skórę lub infekcje wymagające usunięcia. A kiedy to się stanie, szpecenie może być trwałe i naprawdę bałagan co pierwotnie wydawało się normalne.

Więc, skąd wiesz, co jest dla ciebie dobre? Co jest bezpieczne? Co jest skuteczne? Cóż, szczerze mówiąc, nie wiesz. To dlatego, że, podobnie jak operacje plastyczne, zabiegi prącia mają na celu zaspokojenie osobistych pragnień i niekoniecznie dotycza powszechnie rozumianego problemu. Z tego powodu publikowane dane na temat poszczególnych zabiegów powiększania penisa są znikome, nie wspominając o porównaniach między nimi. 

Statystyki dotyczące powiększania penisa

Statystyki dotyczące powiększania penisa

Dlatego też odświeżająca była niedawno opublikowana praca, w której zbadano wyniki 17 badań 21 procedur chirurgicznych i niechirurgicznych, które są stosowane do powiększania penisów. Ten 30.000 stóp widok na pole powiększenia penisa był dość odkrywczy. Oto, co znalazł:

  • 1192 mężczyzn ze zdrowymi penisami, którzy poddali się powiększeniu prącia, oceniono
  • Zdecydowana większość mężczyzn mających zabiegi miała przed zabiegiem penisy normalnych rozmiarów.
  • Zabiegi chirurgiczne obejmowały wycięcie więzadła zawieszającego (wydłużenie), przeszczepienie tłuszczu (obwód) płatów (obwód) oraz "demontaż prącia". Zabiegi niechirurgiczne obejmowały iniekcje (obwód), przedłużacze (długość) i urządzenia próżniowe (długość).
  • Wśród zabiegów niechirurgicznych, przedłużki zdecydowanie zwiększyły długość, ale tylko <2 cm