27 lutego 2021
Masaż erotyczny 8 stycznia 2021

Co romantyczny masaż może zrobić dla twojego życia seksualnego

Podobnie jak gotowanie, taniec czy szycie, nauka zmysłowego masażu jest jedną z tych umiejętności życiowych, które zawsze się przydają, nie tylko dlatego, że jest to świetny sposób na dodanie dodatkowego wymiaru do sypialnianej zabawy.

I tak jak jazda na rowerze, nigdy nie zapomnisz, gdy nauka się skończy, więc zwróć uwagę i zobacz, co romantyczny masaż może zrobić dla Twojego życia miłosnego i osobistego samopoczucia!

Redukcja stresu

Stres jest jedną z największych barier w zdrowym życiu seksualnym - nie wspominając już o wielkim zabójcy libido - a szkoda, bo w dzisiejszych czasach jest wiele do stracenia. Więc znalezienie czasu na wyprasowanie tego węzła w szyi lub tego uderzenia w plecy może nie tylko pozostawić Cię chodzącego trochę wyżej, ale może również umieścić dodatkową sprężynę z powrotem w kroku, jeśli złapiesz nasz dryft.

Romantyczna rekomendacja; migocząca dotykowa świeca do masażu jest idealna do stworzenia zmysłowej sceny, z kojącymi aromatami wypełniającymi pomieszczenie, gdy stopiony wosk zamienia się w luksusowy olejek do masażu. Zaufaj nam, to jest tak dobre jak brzmi!

Komunikacja dotykowa

Komunikacja dotykowa

Wszyscy wiemy, że rozmowa jest dość ważna, gdy relacja jest prosta i wąska, ale być może mniej zrozumiała jest koncepcja komunikowania się poprzez dotyk.

Podczas gdy niektórzy ludzie są z pewnością mniej wrażliwi na dotyk niż inni, ludzkie ciało naturalnie tego pragnie i istnieje cudownie skomplikowana seria punktów nacisku i słodkich miejsc czekających tylko na odkrycie. It's All About You
Jesteśmy wielkimi zwolennikami masaży osobistych, które mogą również pomóc stopić stres i napięcia, czyniąc cuda na popęd płciowy.

Więc kiedy cieszysz się czasem spędzonym w samotności, nie zapominaj, że samozasiłek ma niesamowite zalety, gdy jesteś z partnerem. Masturbacja manualna lub za pomocą seks-zabawek pozwoli Ci lepiej poznać własne ciało i jego reakcje na dotyk, więc baw się często!

Elastyczność

Wiemy teraz więcej niż kiedykolwiek wcześniej o najlepszych sposobach pielęgnacji i dostrajania naszego ciała, a sztuka masażu jest aspektem kultury zdrowotnej wielu epok. Starożytni Egipcjanie byli w niej obecni już 5 000 lat temu, podobnie jak Chińczycy, Rzymianie, Grecy i Mezopotamczycy - w zasadzie jest to ten, kto jest tym, kto jest w Państwa siódmej klasie książki historycznej.

Masaż pomaga zwiększyć giętkość i wzmocnić mięśnie, a nie trzeba długo czekać, aż zwiększona elastyczność ustąpi miejsca całemu katalogowi ciekawszych pomysłów na intymność!